در حال بارگزاری...

درباره ما

درباره فرانگر الکترونیک

کارخانه تولید دوربین مداربسته فرانگرالکترونیک از سال 1372 شروع به فعالیت نموده و از همان ابتدا و طی سالها تلاش کارکنان این مجموعه توانسته با جلب رضایت شهروندان عزیز تهرانی پروژه های بسیار زیادی را به اجرا برساند و ضمنا همزمان با توسعه فروش محصولات سراسر کشور را تحت پوشش محصولات خود قراردهد. این مجموعه با توسعه خدمات خود در سطح شهر تهران و تجهیز صدها آپارتمان به سیستم امنیتی و همچنین پروژه های متعدد دولتی و خصوصی گام موثری جهت امنیت شهروندان و توسعه محصولات ایرانی برداشته است. تنوع دوربین مداربسته از نظر ظاهر با بیش از 120 مدل مختلف طرح و همچنین همکاری با کمپانی های معتبر و بزرگ چینی فعال در زمینه تولید برد های مختلف تصویر تنوع تولید شگفت آوری را به مجموعه فرانگرالکترونیک داده است که تقریبا قابل مقایسه با هیچ شرکت ایرانی دیگری نیست.حجم تولید و واردات این مجموعه به تنهایی درصد قابل توجهی از سهم بازار ایران را شامل میشود. ارسال بار به تمام نقاط کشور و با سریع ترین سیستم های ارسال صورت میگیرد. ضمنا تیم قدرتمند تعمیرات و پشتیبانی فرانگرالکترونیک در زمینه خدمات مشتریان با ارائه گارانتی طلایی برای محصولات رضایت حداکثری متقاضیان فراهم اورده است.

پیشگام در استفاده از دانش روز

قابل ذکر است اخیراً دربخش تولید با توجه به فن آوری های جدید و رشد روز افزون علم الکترونیک این شرکت تولید دستگاه ها را فقط بر اساس سفارش مطابق با استاندارد روز و بهره گیری مستقیم از محققان و تولید کنندگان معتبر جهان طراحی و ارائه می نماید ضمناً در بخش خدمات شرکت قادر است مجهزترین سیستمهای مذکور بویژه سیستمهای امنیتی شامل دوربین مداربسته، دزدگیر و سیستم اتفاء حریق با قابلیت کنترل از هر نقطه جهان را تامین و اجراء نماید.امید است به یاری خداوند متعال و با توجه به سوابق و تجارب متخصصین مجرب شرکت بتوانیم خدمات شایسته ای در جهت بالا بردن ضریب امنیت و آسایش شما داشته باشیم.

تاریخچه شرکت فرانگرالکترونیک

کارخانه تولید دوربین مداربسته فرانگرالکترونیک از سال 1372 شروع به فعالیت نموده و از همان ابتدا و طی سالها تلاش کارکنان این مجموعه توانسته با جلب رضایت شهروندان عزیز تهرانی پروژه های بسیار زیادی را به اجرا برساند و ضمنا همزمان با توسعه فروش محصولات سراسر کشور را تحت پوشش محصولات خود قراردهد. این مجموعه با توسعه خدمات خود در سطح شهر تهران و تجهیز صدها آپارتمان به سیستم امنیتی و همچنین پروژه های متعدد دولتی و خصوصی گام موثری جهت امنیت شهروندان و توسعه محصولات ایرانی برداشته است. تنوع دوربین مداربسته از نظر ظاهر با بیش از 120 مدل مختلف طرح و همچنین همکاری با کمپانی های معتبر و بزرگ چینی فعال در زمینه تولید برد های مختلف تصویر تنوع تولید شگفت آوری را به مجموعه فرانگرالکترونیک داده است که تقریبا قابل مقایسه با هیچ شرکت ایرانی دیگری نیست.حجم تولید و واردات این مجموعه به تنهایی درصد قابل توجهی از سهم بازار ایران را شامل میشود. ارسال بار به تمام نقاط کشور و با سریع ترین سیستم های ارسال صورت میگیرد. ضمنا تیم قدرتمند تعمیرات و پشتیبانی فرانگرالکترونیک در زمینه خدمات مشتریان با ارائه گارانتی طلایی برای محصولات رضایت حداکثری متقاضیان فراهم اورده است..

هدف گذاری توسعه و تولید

برنامه ریزی و هدف گذاری زمینه هوشمند سازی ، دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن

یک تیم حرفه ای

استفاده از تیم مهندسی توانمند، حرفه ای و متخصص در زمینه هوشمند سازی

نوآوری و اختراع

نوع آوری و ایده پردازی برای تولید محصولات کاربردی مناسب بازار سراسر کشور

تولید و فروش

تولید و فروش محصولات در سراسر کشور با استاندارد کیفیتی بالا

استراتژی شرکت فرانگر

 

بطور قطع دستیابی به اهداف و موفقیت در هر مسیری نیازمند داشتن استراتژی و برنامه ریزی مشخص می باشد. مجموعه شرکت مرکزی آژیر با استفاده از متخصصان توانمند خود توانسته این اهداف را در پیش گیرد:

  • افزایش عرضه خدمات فعلی و خدمات جدید و متمایز.
  • افزایش سهم بازار و ورود به بازارهای جدید.
  • ارتقاء سطح کیفی خدمات – سرعت ، دقت ، رفاه مشتریان
  • ایفای نقش فعال و تاثیر گذار بر ارتقاء سطح کیفی پروژه .
  • حضور و نظارت عالیه بر پروژه ها.
  • ارتقاء سطح کیفی خدمات و بهره وری نیروی انسانی.
  • توسعه فعالیتهای پژوهشی و تخصصی شرکت.

متخصصین فرانگرالکترونیک

در شرکت فرانگرالکترونیک تخصص و تعهد شرط اصلی شروع همکاری با متقاضیان هر زمینه کاری بوده و هست. و مفتخریم که توانسته ایم با تکیه بر همین موضوع در کنار شما باشیم و رضایت شما را جلب نماییم.

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت

جان وود

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت

آنا دبرا

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت

پیتر وایت

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت

الکس بلک

بارگزاری بیشتر

از ما بیشتر بدانید

استفاده از تجربه و دانش از بدو تاسیس شرکت فرانگرالکترونیک و بهره گیری از متخصصین توانمند و همچنین آشنایی با علم روز دنیا و حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی نقطه قوتی شد برای ارائه خدمات به شما عزیزان

3500
مشتریان فرانگر
15
متخصصین شرکت
1372
تاسیس شرکت فرانگرالکترونیک

زمینه های فعالیت

شرکت فرانگرالکترونیک در 5 زمینه کاری مختلف فعالیت دارد که توانسته است با کنار هم قرار دادن برندهای معتبر در هر حوزه ، رضایت شما عزیزان را بدست آورد.

اکسسوری

همکاری با برند های مختلف که در زمینه تولید سیستمهای امنیتی پیشگام بوده اند این قدرت را در ما ایجاد کرده است که با اطمینان کامل پروژه ها را با بهترین کیفیت برای شما پیاده سازی کنیم.

دوربین مداربسته

واردات و تولید دوربین مداربسته های اختصاصی ویژه موارد خاص همچون دوربین مداربسته آسانسور که بصورت اختصاصی طراحی و اجرا می شود تا نیاز شما مشتری عزیز فراهم شود.

دزدگیر و اعلام حریق

با استفاده از سیستم های جدید با ایمنی بالا برای اماکن و بهره گیری از دزدگیر سیمکارتی خطای اجرایی را به حداقل رسانده ایم و میکوشیم تا بهترین ها را برای  امنیت محیط شما فراهم نماییم.