در حال بارگزاری...

امنیت تان را در خانه تامین کنید. اولین تولیدکننده دوربین مداربسته در کشور
با محصولاتی که آزمایش خود را در این زمینه پس داده اند آغاز کنید.
مشاهده نمونه کیفیت تصاویر
تولید آیفون تصویری
با تکنولوژی روز دنیا
آیفون تصویری برند کوماکس
سالها حضور موفق در منازل شما و رقابت در بازار ایران
مشاهده محصولات
امنیت پایدار
با محصولات فرانگر الکترونیک
آماده هوشمند سازی خانه خود به کمک اینترنت اشیاء هستید؟
با محصولاتی که آزمایش خود را در این زمینه پس داده اند آغاز کنید.
مشاهده محصولات

فرانگرالکترونیک

دوربین مداربسته ، دستگاه ذخیره سازی ، آیفون تصویری

کارخانه تولید دوربین مداربسته فرانگرالکترونیک از سال 1372 شروع به فعالیت نموده و از همان ابتدا و طی سالها تلاش کارکنان این مجموعه توانسته با جلب رضایت شهروندان عزیز تهرانی پروژه های بسیار زیادی را به اجرا برساند و ضمنا همزمان با توسعه فروش محصولات سراسر کشور را تحت پوشش محصولات خود قراردهد. این مجموعه با توسعه خدمات خود در سطح شهر تهران و تجهیز صدها آپارتمان به سیستم امنیتی و همچنین پروژه های متعدد دولتی و خصوصی گام موثری جهت امنیت شهروندان و توسعه محصولات ایرانی برداشته است. تنوع دوربین مداربسته از نظر ظاهر با بیش از 120 مدل مختلف طرح و همچنین همکاری با کمپانی های معتبر و بزرگ چینی فعال در زمینه تولید برد های مختلف تصویر تنوع تولید شگفت آوری را به مجموعه فرانگرالکترونیک داده است که تقریبا قابل مقایسه با هیچ شرکت ایرانی دیگری نیست.حجم تولید و واردات این مجموعه به تنهایی درصد قابل توجهی از سهم بازار ایران را شامل میشود. ارسال بار به تمام نقاط کشور و با سریع ترین سیستم های ارسال صورت میگیرد. ضمنا تیم قدرتمند تعمیرات و پشتیبانی فرانگرالکترونیک در زمینه خدمات مشتریان با ارائه گارانتی طلایی برای محصولات رضایت حداکثری متقاضیان فراهم اورده است.

مدیریت
آسان

 ارتباط از راه دور

انتقال تصویر

روی موبایل

تجهیزات امنیتی  | امنیت خود را تضمین کنید.

سیستم امنیتی ساختمان، سیستمی است که به فعالیت ها و امور ساختمان ها نظارت کرده و در مواقع لازم می‌توانید آنچه که در راستای امنیت محیطی لازم است را پیاده سازی کنید. این سیستم می ­تواند با توجه به کاربری ساختمان طراحی و اجرا شده و بر کلیه فعالیت­ ها اعم از باز و بسته شدن درب، ورود و خروج افراد، سیستم صوتی و تصویری نظارت داشته باشد. ساختمانی که مجهز به سیستم امنیتی باشد حس امنیت و آرامش بیشتریبه همراه دارد. این سیستم به ساکنان این امکان را می­ دهد که احساس امنیت و آسایش را در آنها افزایش می ­دهد و همچنین می ­تواند موجب صرفه ­جویی انرژی گردد. این ساختمانها با استفاده از یکپارچه نمودن چهار عنصر اصلی سیستم­ ها، ساختار، سرویس و مدیریت و با برقراری ارتباط میان آنها محیطی پویا و مقرون به صرفه بوجود آورند.

فراپک | با خیال آسوده حمل کنید

با استفاده از تنظیمات سیستم دوربین مداربسته مبتنی بر حرکت شما از هرگونه حرکت و تغییر اضافی در ساعات عدم حضور خود در منزل و دفتر کار خود مطلع خواهید شد.

دوربین مداربسته و پنل های حرکتی

با استفاده از تنظیمات سیستم دوربین مداربسته مبتنی بر حرکت شما از هرگونه حرکت و تغییر اضافی در ساعات عدم حضور خود در منزل و دفتر کار خود مطلع خواهید شد.

کنترل لوازم مختلف منزل تنها با استفاده از ریموت و برنامه ، دسترسی شما را از هر نقطه از جهان به لوازم منزل ممکن می سازد. خاموش و روشن کردن و تنظیمات اولیه هر وسیله از حداقل امکانات این قابلیت می باشد.

کنترل لوازم

کنترل لوازم مختلف منزل تنها با استفاده از ریموت و برنامه ، دسترسی شما را از هر نقطه از جهان به لوازم منزل ممکن می سازد. خاموش و روشن کردن.

استفاده از قفل های هوشمند در کنار سیستم دزدگیر شرکت مرکزی آژیر این امکان را به شما میدهد تا همزمان که راه ورود را به منزل سخت کرده اید.بلافاصله پس از ورود غیر مجاز از منطقه ورود مطلع شده و اقدامات لازم را به عمل آورید.

بسته بندی دوربین مداربسته

دزدگیر و سیستم اعلام حریق در کنار نصب دوربین مداربسته به شما این امکان را می‎دهد تا راه ورود و خروج به منزل خود را کنترل نمایید

آیفون تصویری

طراحی حرفه ای با استفاده از تکنولوژی روز سیستمهای امنیتی منازل را به مرحله ای رسانده است که فقط با یک کنترل یا ریموت همه چیز تحت کنترل شما خواهد بود. رابط کاربری حرفه ای و پنل بسیار قابل فهم ، لذت یک زندگی هوشمند را به شما نشان خواهند داد.